Paleta naszych usług

Czyszczenie mebli

Wiele gospodyń domowych popełnia błąd zakładając, że ich dywan i tapicerka są czyste tylko dlatego, że wyglądają na czyste.

Domownicy mogą nie wiedzieć o tym, że nawet najbardziej nieskazitelny wygląd dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej nie jest oznaką higieny. Ponieważ tapicerki meblowe oraz wykładziny i dywany gromadzą się drobnoustroje, pył, piasek i kurz pod ładną powierzchnią. Aby zwiększyć żywotność dywanów i tapicerki, większość producentów dywanów i tapicerek meblowych poleca je czyścić regularnie, co około 12 miesięcy przy udziale profesjonalnych i wyspecjalizowanych firm czyszczących.

Specjalizujemy się w profesjonalnym czyszczeniu tapicerek meblowych, wykładzin i dywanów. Do każdej usługi czyszczenia, możemy zaproponować jedną z poniższych możliwości. Po wyczyszczeniu kanapy czy sofy, dodatkowym prezentem dla mebla będzie np. impregnacja środkiem Karcher. Impregnat przedłuża nienaganny wygląd materiału i ochrania go przed ponownym przedostawaniem się brudu pomiędzy włókna.
Proponujemy poza standardowym czyszczeniem ekstrakcyjnym takie usługi jak:
 
  • - profesjonalne usuwanie roztocza kurzu domowego (eliminacja uczulających alergenów)
  • - profesjonalna impregnacja przed ponownym zabrudzeniem (impregnat Karcher zapobiega wchłanianiu się brudu)
  • - profesjonalna ochrona dla alergików (antyalergen Karcher zapobiega ponownemu rozmnażaniu się roztoczy i patogenów)
  • - neutralizacja przykrych zapachów (usuwanie nieprzyjemnych zapachów u ich źródła)
  • - usuwanie plam (likwidacja uporczywych plam)