Oferta

czyszczenie tapicerki meblowej

Czyścimy tapicerki meblowe kanap, sof, foteli i narożników. Pierzemy dywany i wykładziny.

Co my robimy?

Przede wszystkim czyścimy tapicerkę meblową znajdującą się w Państwa domach i firmach. Są to wszelkiego rodzaju łóżka, materace a także meble wypoczynkowe takie jak np. kanapa czy sofa. Corocznie czyścimy też wykładziny dywanowe znajdujące się w warszawskich przedszkolach.

Po co to wszystko?

Usługa czyszczenia pozbawia nie dość, że większości plam i zabrudzeń, które odpowiadają za efekty wizualne, to do tego, samo czyszczenie usuwa odchody roztocza i inne drobnoustroje, które odpowiadają już za uczulenia, bóle głowy i choroby górnych dróg oddechowych.

Szukacie sprawdzonej firmy? Zapraszamy!

Czyścimy państwa tapicerkę meblową tak jakbyśmy chcieli, aby była czyszczona nasza.

Oferujemy: pranie kanap, pranie narożników, pranie tapczanów, pranie wersalek, pranie foteli, pranie krzeseł, pranie puf, pranie materacy, pranie wykładzin, pranie dywanów.

Szanujemy naszych Klientów, którzy powierzają nam czyszczenie swoich drogich mebli.

Nie od wczoraj oglądamy metki przodujących producentów mebli. Korzystamy z ciągłej wiedzy zdobywanej zarówno codziennie jak i w poprzednich latach. Widok pięknej tapicerki meblowej musi zachwycać, na co dzień nas i naszych gości. Meble są zazwyczaj najbardziej brudne w dużych rodzinach. Tam występuje większe zużycie materiałów niż w standardowym domu. Dlatego ważne jest, aby utrzymać je w czystości, jeśli chcesz, aby nadal wyglądały dobrze. Podobnie jak dywany, tapicerkę należy regularnie odkurzać, aby zapobiec zaleganiu ściernych cząstek pyłu, które uszkadzają materiały. Pył osadza się tak łatwo na tapicerce jak ma to miejsce na twardych powierzchniach wykładzin i dywanów, a więc powinniśmy odkurzyć meble, co najmniej minimum raz w miesiącu. Przed czyszczeniem tapicerki, zawsze należy przeczytać instrukcję czyszczenia i sprawdzić zalecenia na metce lub etykiecie kanap, sof, narożników, foteli i dywanów.

zapraszamy do składania zamówień 8:00 - 23:00

Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub poprzez facebooka.

Zaufało nam już wielu klientów

Przez ostatnie lata wykorzystywaliśmy swoje doświadczenie u naszych powracających jak i nowych klientów.

Usługi z dojazdem do klienta

To fakt, czyszczenie będzie zrealizowane w lokalu klienta np. firmie, domu, mieszkaniu, restauracji.

0

Klienci

0

Istniejemy od lat

0

Czyste tapicerki

0

Pracujemy

Wybrane, prawdziwe opinie

KLIENCI

o nas


Od kilku lat korzystam z usług Pierzemy24 za każdym razem po praniu narożnik wygląda jak nowy! Bardzo polecam ! Obsługa i jakość na najwyższym poziomie

M*** Pruszków

Wspaniała firma, wykwalifikowany personel, który nie narzeka na swoją pracę oraz skutecznie i sprawnie wykonuje swoją obowiązki. Do polecenia jest ta firma dla wszystkich! Bez ściemy i obijania się. Bardzo fajnie wyszła sofa i narożnik jestem zadowolona bardzo!!!

K*** Łomianki

Z czystym sumieniem polecam- miło, kompetentnie i przede wszystkim solidnie, dobra robota! Dziękuję, z pewnością jeszcze skorzystam z Państwa usług.

M*** Ochota

5 to za mało! Polecam!

M*** Wawer

Świetna firma i rewelacyjne efekty prania. Oddzwaniają, dzwonią w umówiony dzień przypominając, że dziś pranie, przychodzą na umówioną godzinę. Pani kulturalna, dokładna, szybka – pranie sofy dwuosobowej zajęło raptem 30-40 minut. Sofa wygląda jak nowa, zniknęły i świeże plamy, i te ponad roczne (!). Nawet taki drobiazg jak starcie z podłogi wody, która w kilku miejscach kapnęła z odkurzacza czy założenie ochraniaczy na buty żeby nie zabrudzić podłogi – bardzo doceniam. Serdecznie polecam i na pewno jeszcze skorzystam!

A*** Białołęka

Polecam z całego serca. Korzystam z usług firmy od kilku lat i moim zdaniem jakość usług jest na najwyższym poziomie. Kanapy i dywany bardzo czyste i pachnące. 5 na 5

M*** Mokotów

Super firma. Świetny kontakt. Miła obsługa telefoniczna. Miłe osoby piorące mi kanapy w klubie. Wykonanie też niespodziewanie zaskakująco dobre i dokładne – wszystko doczyszczone, choć nawet nieoczekiwane w takim stopniu w jakim było wcześniej brudne. Dobrze wykonana i dobra praca na 5+ lub 6. Polecam!

J*** Miasteczko Wilanów

Bardzo solidna i dobrze wykonana robota. Łóżko wyprane bardzo starannie i zniknęły plamy których nie dało się wcześniej usunąć. Dywan rowniez swietnie wyprany -wygląda. Jak nowy. Polecam gorąco usługi tej firmy.

P*** Sulejówek

DOSTĘPNE TERMINY

Po wcześniejszym umówieniu, możemy zaproponować dogodne terminy realizacji dla każdego.

PRACUJEMY CODZIENNIE

Zlecenia wykonujemy codziennie, niezależnie od dnia tygodnia. Czyścimy też w dni świąteczne.

WYCENA ZE ZDJĘCIA

Dokładną wycenę możemy przedstawić na podstawie przesłanego zdjęcia MMS lub na email.

BEZPIECZNIE DLA DZIECI

Środki posiadają odpowiednie certyfikaty ISO jakości i bezpieczeństwa.

BEZPIECZNIE DLA ZWIERZĄT

Podczas czyszczenia nie zaszkodzimy Państwa zwierzakom np. psom czy kotom.

EKSTRAKCJA

Czyszczenie tapicerki Karcherem dogłębną metodą na mokro, czyli ekstrakcyjną.

DLA RODZINY

Środki posiadają odpowiednie certyfikaty ISO jakości i bezpieczeństwa.

DLA FIRMY

Realizujemy zlecenia czyszczenia mebli w biurach, przedszkolach i restauracjach.

DLA DOMU

Realizujemy zlecenia czyszczenia tapicerek w domach i mieszkaniach.