Kontakt

Czyszczenie mebli

Pranie Tapicerek Meblowych Warszawa


Nasza firma czyści tapicerki meblowe, materace, wykładziny i inne. Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem na co dzień i od wielu lat. Budujemy swój wizerunek na zadowoleniu naszych obecnych jak i przyszłych Klientów. Wykorzystujemy do pracy technologię Karcher.

 
pierzemy24.pl Perfekcja i doświadczenie - czyli pranie z pasją!

Nasza oferta to profesjonalne pranie tapicerki meblowej; kanap, sof, narożników, foteli, krzeseł, wersalek, tapczanów, materaców, puf, fotelików samochodowych, gondoli wózków, wykładzin, dywanów.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8:00 - 23:00

tel.: biuro: 22 296 24 74 lub tel.: 794 666 794 w godzinach 8:00 - 23:00 codziennie pon.-niedz.
Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Pracujemy cały tydzień od poniedziałku do niedzieli dla Państwa wygody; 7 dni w tygodniu. Wszystkie usługi wykonujemy u Klienta w domu lub u Klienta w firmie lub u Klienta w biurze.

Pytania o czyszczenie:  pierzemy24@pierzemy24.pl
Biuro Obsługi Klienta:  bok@pierzemy24.pl
Zamówienia usług:  biuro@pierzemy24.pl
 
 
WYGODNA I SZYBKA WYCENA PRANIA TAPICERKI:
Szanowny Kliencie! Jeżeli nie wiesz ile zapłacisz za profesjonalne czyszczenie tapicerek, wykładzin czy dywanów? Uprzejmie prosimy o wysłanie e-maila ze zdjęciem tapicerki, dywanu itp. na: pierzemy24@pierzemy24.pl Szybko odpowiemy jaki jest koszt profesjonalnego czyszczenia. Doradzamy określić średnie wymiary.
 
KONTAKT PRZEZ SMS
Życzą sobie Państwo abyśmy oddzwonili?
Wystarczy wysłać SMS pod numer 794 666 794 o treści PRANIE a oddzwonimy w godzinach pracy naszej firmy tak szybko jak to będzie możliwe. Opłata za SMS zgodna z Państwa taryfą - wynosi jak za zwykły SMS krajowy.