Pranie tapicerki

Korzystamy z nabytego kapitału wiedzy zdobytego w poprzednich latach. W naszej firmie, zawsze stawiamy na zadowolenie i satysfakcję naszych obecnych jak i przyszłych Klientów. Oferujemy profesjonalne usługi czyszczenia wszelkich rodzajów tapicerek meblowych. Zapraszamy od poniedziałku do niedzieli osoby prywatne oraz firmy, szkoły, galerie, ambasady, przedszkola.

Więcej

Pranie dywanów

Pranie dywanów to jedna z wielu naszych specjalizacji, którą wykonujemy codziennie. Skutecznie pierzemy dywany w szkołach, przedszkolach oraz domach np. z akrylu, z poliamidu, z poliestru, a także bardzo popularne i doceniane piękne dywany wełniane. Po czyszczeniu dywany są czyste, pachnące a po wyschnięciu są gotowe do użytkowania przez wszystkich domowników w tym dzieci.

Więcej

Pranie kanapy

Kanapy i narożniki to najważniejsze miejsca w każdym domu. Ich walory estetyczne są nie do przecenienia. Warto zadbać aby siedzieć z przyjaciółmi na czystej, wyczyszczonej kanapie na której nie ma żadnych plam. Proponujemy także profesjonalną impregnację kanap, czyli powłokę ochronną, która zabezpieczy kanapy i inne tapicerki przed ponownym wchłanianiem brudu.

Więcej

Pranie wykładzin

Wykonujemy wysokiej jakości zlecenia czyszczenia wykładzin dywanowych i wykładzin biurowych w przedszkolach, biurach i mieszkaniach. Stosujemy najlepsze i profesjonalne środki czyszczące firmy Karcher. Po praniu pozostaje przyjemny i świeży zapach. Wykładziny pierzemy najpopularniejszą dostępną metodą tzw. czyszczenie ekstrakcyjne, czyli czyszczenie na mokro.

Więcej

Mapa bezpłatnego dojazdu