Aktualne akcje promocyjne

Czyszczenie mebli

Zachęcamy do skorzystania z Rabatów.

1. Rabat Imieninowy (-10%) - jest to rabat dla osób, które w dniu wykonania usługi lub do +/- 5 dni od tej daty są solenizantami. Rabat przysługuje na wszystkie pozycje z cennika i jest liczony od wartości wycenionego zlecenia czyszczenia w wysokości (-10%). Uwaga! Rabaty sumują się *, ****, *****.

2. Rabat Urodzinowy (-10%) - jest to rabat dla osób, które w dniu wykonania usługi lub do +/- 5 dni od tej daty są jubilatami. Rabat przysługuje na wszystkie pozycje z cennika i jest liczony od wartości wycenionego zlecenia czyszczenia* poprzez Infolinię lub e-mail w wysokości (-10%). Uwaga! Rabaty sumują się**, ****, *****.

3. Rabat podstawowy (-10%) - jest to rabat dla osób, które skorzystały z naszych usług co najmniej jeden raz w przeszłości. Obowiązuje już od drugiego razu. Rabat jest udzielany na wszystkie zlecone czyszczenia i jest liczony od wartości wycenionego zlecenia poprzez Infolinię lub e-mail w wysokości (-10%) ***, *****, *******.

4. Rabat Sąsiedzki (-15%) dla każdego sąsiada - jest to rabat dla każdego z sąsiadów po (-15%) - jest to rabat dla osób, które skorzystają ze zlecenia razem ze swoim sąsiadem i zamówią dowolne czyszczenie. Rabat jest udzielany na wszystkie zlecone czyszczenia i jest liczony od wartości wycenionego zlecenia poprzez Infolinię lub e-mail w wysokości (-15%) dla każdego z sąsiadów ***, *****, ******.


--------------------------------


* - Sugerujemy się ogólnodostępnymi kalendarzami.
** - Sugerujemy się na podstawie tylko okazania dowodu osobistego - tylko daty urodzenia.
*** - Rabat obejmuje: czyszczenie tapicerki meblowej, pranie dywanów, pranie wykładzin, pranie materaców, pranie wózków dziecięcych, pranie gondoli wózków dziecięcych.
**** - Rabaty sumują się z: Rabat Urodzinowy + Rabat Imieninowy (-10%) + (-10%) = (-20%) na zlecenie czyszczenia***.
***** - Minimalna wartość zamawianych usług przed lub po rabacie to co najmniej 123 zł. brutto.
****** - Minimalna wartość zlecenia dla każdego z sąsiadów to 123 zł brutto.
******* - Wykonanie zlecenia w przeszłości przez naszą firmę.

Każdą chęć skorzystania z któregokolwiek z rabatów, prosimy zgłaszać podczas kontaktu z naszą firmą, na co najmniej cztery dni przed wykonaniem zlecenia.