podstrona

zapraszamy do składania zamówień 8:00 - 23:00

Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub poprzez facebooka.

Zaufało nam już wielu klientów

Przez ostatnie lata wykorzystywaliśmy swoje doświadczenie u naszych powracających jak i nowych klientów.

Usługi z dojazdem do klienta

To fakt, czyszczenie będzie zrealizowane w lokalu klienta np. firmie, domu, mieszkaniu, restauracji.

Wykonamy solidne czyszczenie

Nasza firma oferuje usługi prania materaców, kanap, sof, narożników i innych mebli, aby przywrócić im dawną czystość. Czyszczenie usunie także niewidoczne drobnoustroje.

Zamawiam

%

Zaangażowanie

%

Profesjonalizm

%

KulturalnośćPierzemy24.pl

nie igraj ze zdrowiem

zadbaj o czyste meble


Pranie tapicerki meblowej w Warszawie to jedna z częściej zamawianych usług w naszej firmie. Wykonujemy czyszczenie w Waszych domach i firmach. Naprawdę, warto czasami pomyśleć o swoim zdrowiu, a także o zdrowiu Waszych dzieci. Czyszczenie tapicerek wykonane przez pierzemy24 to czyszczenie ekstrakcyjne Karcherem. Taka metoda prania sprzyja i tym samym pozwala usunąć z wszelkich tapicerek mebli typu kanap i łóżek, a zarazem materaców roztocza kurzu domowego, brud z kurzem oraz opadłego smogu. O smogu w dzisiejszych czasach, chyba nie trzeba zbytnio tłumaczyć i przekonywać, że jest wielce szkodliwy i rakotwórczy. Z drugiej strony odchody roztocza powodują groźne choroby i uczulenia. My właśnie na co dzień proponujemy pranie kanapy, sofy, krzeseł, foteli i materaców. Oferujemy także pranie dywanów i pranie wykładzin w przedszkolach domach i firmach. Nierzadko, wykonujemy czyszczenie fotelików samochodowych i czyszczenie nosidełek. Co najmniej raz dziennie, zdarzy się klient, który zamówi pranie wózka dziecięcego. Dlatego zalecamy zafundować swoim meblom domowe SPA już dziś i cieszyć się swoim zdrowiem oraz czystą tapicerką meblową.

PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ KANAP WARSZAWA

Porównując ceny naszej firmy z cenami innych firm, prosimy dopytać o wszelkie szczegóły i detale, być może bardzo istotne dla jednych Klientów a zupełnie nieistotne dla drugich. Prosimy na swój własny sposób upewnić się i zadać wiele pytań i mieć kilka istotnych kwestii na uwadze istotnych właśnie tylko dla Państwa.

Nasza firma oferuje różne ceny, natomiast cena końcowa obejmuje np. profesjonalne czyszczenie środkami Karcher, które to środki są najdroższe na rynku, a nie są u nas stosowane ich zamienniki, które często stosują inne firmy. W naszej firmie nie ma żadnych ukrytych, dodatkowych czy niespodziewanych opłat. Posiadamy również też odpowiednio wyszkolonych pracowników. Ponadto, do każdej tapicerki meblowej i do każdego dywanu lub wykładziny podchodzimy zawsze indywidualnie. Praktycznie, rzadko się zdarza aby cena uległa zmianie po wcześniej otrzymanej wycenie.

czyścimy w Warszawie

Oferujemy czyszczenie materaców i pranie tapicerki meblowej oraz pranie wykładzin i dywanów.
Zamawiam

DOSTĘPNE TERMINY

Po wcześniejszym umówieniu, możemy zaproponować dogodne terminy realizacji dla każdego.

PRACUJEMY CODZIENNIE

Zlecenia wykonujemy codziennie niezależnie od dnia tygodnia. Czyścimy też w dni świąteczne.

WYCENA ZE ZDJĘCIA

Dokładną wycenę możemy przedstawić na podstawie przesłanego zdjęcia MMS lub na email.

BEZPIECZNIE DLA DZIECI

Środki posiadają odpowiednie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

BEZPIECZNIE DLA ZWIERZĄT

Podczas czyszczenia nie zaszkodzimy Państwa zwierzakom np. psom czy kotom.

WE SPEAK ENGLISH

Please contact us on the phone number 794666794 to order cleaning of a sofa or a carpet.
0

Klienci

0

Istniejemy od lat

0

Czyste tapicerki

0

Pracujemy

Wybrane, prawdziwe opinie

KLIENCI

o nas


Od kilku lat korzystam z usług Pierzemy24 za każdym razem po praniu narożnik wygląda jak nowy! Bardzo polecam ! Obsługa i jakość na najwyższym poziomie

M*** Pruszków

Wspaniała firma, wykwalifikowany personel, który nie narzeka na swoją pracę oraz skutecznie i sprawnie wykonuje swoją obowiązki. Do polecenia jest ta firma dla wszystkich! Bez ściemy i obijania się. Bardzo fajnie wyszła sofa i narożnik jestem zadowolona bardzo!!!

K*** Łomianki

Z czystym sumieniem polecam- miło, kompetentnie i przede wszystkim solidnie, dobra robota! Dziękuję, z pewnością jeszcze skorzystam z Państwa usług.

M*** Ochota

5 to za mało! Polecam!

M*** Wawer

Świetna firma i rewelacyjne efekty prania. Oddzwaniają, dzwonią w umówiony dzień przypominając, że dziś pranie, przychodzą na umówioną godzinę. Pani kulturalna, dokładna, szybka – pranie sofy dwuosobowej zajęło raptem 30-40 minut. Sofa wygląda jak nowa, zniknęły i świeże plamy, i te ponad roczne (!). Nawet taki drobiazg jak starcie z podłogi wody, która w kilku miejscach kapnęła z odkurzacza czy założenie ochraniaczy na buty żeby nie zabrudzić podłogi – bardzo doceniam. Serdecznie polecam i na pewno jeszcze skorzystam!

A*** Białołęka

Polecam z całego serca. Korzystam z usług firmy od kilku lat i moim zdaniem jakość usług jest na najwyższym poziomie. Kanapy i dywany bardzo czyste i pachnące. 5 na 5

M*** Mokotów

Super firma. Świetny kontakt. Miła obsługa telefoniczna. Miłe osoby piorące mi kanapy w klubie. Wykonanie też niespodziewanie zaskakująco dobre i dokładne – wszystko doczyszczone, choć nawet nieoczekiwane w takim stopniu w jakim było wcześniej brudne. Dobrze wykonana i dobra praca na 5+ lub 6. Polecam!

J*** Miasteczko Wilanów

Bardzo solidna i dobrze wykonana robota. Łóżko wyprane bardzo starannie i zniknęły plamy których nie dało się wcześniej usunąć. Dywan rowniez swietnie wyprany -wygląda. Jak nowy. Polecam gorąco usługi tej firmy.

P*** Sulejówek