Pranie tapicerki Nowa Iwiczna

Pranie tapicerki meblowej kanap Warszawa

Pranie tapicerki meblowej w Warszawie to nasza specjalność, dlatego jeśli potrzebujesz szybkiej i efektywnej pomocy nie wahaj się skontaktować z nami. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Zadzwoń już teraz i przekonaj się jak łatwo i szybko możesz odnowić swoje meble!

Do prania tapicerki meblowej wykorzystujemy tylko najlepsze metody i środki czyszczące, które zapewniają kompleksowe i bezpieczne czyszczenie każdego rodzaju tapicerki. Nasze ceny są konkurencyjne i dostępne dla każdego.

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w praniu tapicerki meblowej? Pierzemy24 zajmuje się dokładnym i skutecznym czyszczeniem tapicerki meblowej w Warszawie i okolicach. Nasze doświadczenie w branży oraz wysoko wykwalifikowany zespół sprawiają, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z plamami a także z odświeżeniem i odnowieniem wyglądu Twoich mebli.

Pranie tapicerki meblowej sof Warszawa

Pierzemy24 specjalizuje się w usuwaniu plam, brudu i kurzu ze wszystkich rodzajów tapicerki meblowej. Nasze zespoły czyszczące posiadają wiedzę i doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt, który pozwala na skuteczne i bezpieczne czyszczenie tapicerki mebli. Stosujemy delikatne preparaty do czyszczenia i środki neutralizujące.

Nasza oferta obejmuje również usługi impregnacji mebli, dzięki czemu chronisz swoje meble przed dalszymi zabrudzeniami. Impregnacja zabezpiecza meble przed wodą, tłuszczami oraz innymi trudnymi do usunięcia zabrudzeniami.

Zapewniamy szybkie i skuteczne usługi. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i umówić się na czyszczenie mebli w Warszawie. Oferujemy konkurencyjne ceny, bezpieczeństwo oraz pełen profesjonalizm. Zaufaj Pierzemy24 i ciesz się pięknymi meblami. Współpraca z nami to gwarancja zadowolenia i satysfakcji.

Pranie tapicerki narożników Warszawa

Pierzemy24 specjalizuje się w praniu tapicerki meblowej w Warszawie. Oferujemy pranie tapicerki meblowej na terenie Warszawy i okolic w tym sof, foteli, krzeseł, narożników, łóżek, materaców. Nasze wykwalifikowane zespoły używają najnowocześniejszych metod prania tapicerki, aby zapewnić najlepsze efekty.

Oferujemy również usuwanie plam z tapicerki meblowej. Bez względu na to czy masz do czynienia z plamami z wina, kawy, soku, krwi czy oleju nasze zespoły mają doświadczenie i narzędzia, aby pomóc Ci pozbyć się ich.

Nasze usługi obejmują również usuwanie zapachów z tapicerki. Do usuwania zapachu z papierosów, zwierząt domowych czy innych źródeł, nasze zespoły używają specjalistycznych środków i sprzętu, aby pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na pranie tapicerki meblowej w Warszawie.

Pranie tapicerki meblowej

Pranie tapicerki meblowej dla klientów indywidualnych oraz firm. Jesteśmy doświadczoną ekipą specjalistów.

Gwarantujemy szybką realizację zlecenia oraz satysfakcję z usługi. Skontaktuj się z nami już teraz!

Zamawiam

%

Pranie tapicerki kanapy - skuteczność

%

Pranie tapicerki narożnika - skuteczność

%

Pranie tapicerki sofy - skutecznośćPierzemy24.pl

Pranie tapicerki meblowej Warszawa

Pranie kanapy, pranie sofy, pranie narożnika


Pranie tapicerki meblowej wykonujemy w Warszawie i w każdej okolicy. Każde czyszczenie realizujemy w Państwa domach, firmach lub rastauracjach czy hotelach.

Czyszczenie tapicerki wykonujemy metodą ekstrakcyjną - Karcherem. Taka metoda prania jest najskuteczniejsza oraz pozwala usunąć z tapicerki mebli kanap, łóżek i materaców roztocza kurzu domowego, brud oraz opadły smog z powietrza.

Pranie kanapy, pranie narożnika

Pranie tapicerki Nowa Iwiczna


Dbamy o sylwetki czyli chodzimy na siłownie, stosujemy diety aby dbać o zdrowie, a dlaczego nie usuwamy roztocza kurzu domowego otaczającego nasze środowisko w którym jemy, śpimy i przede wszystkim żyjemy. Roztocza w ilości kilkuset tysięcy tworzą się i regularnie szkodzą naszemu zdrowiu. Już po zakupie kanapy czy materaca, roztocza tworzą się w zaledwie pół roku do ilości stu tysięcy. Poza tym w głębi długo nie czyszczonych narożników, kanap, sof tworzą się uporczywe plamy, które niszczą na stałe strukturę materiałów. W późniejszym czasie usunięcie takich plam będzie niemożliwe. Regularne czyszczenie tapicerek meblowych powoduje usunięcie uczulającego roztocza kurzu domowego i nadaje nienaganny wygląd meblom. Roztocza mieszkają w naszych meblach i wykładzinach, żywią się głównie naskórkiem człowieka. To właśnie odchody są alergenami powodującymi duszności i kaszel i to one nas uczulają, są szkodliwe dla górnych i dolnych dróg oddechowych.

Pranie tapicerki Nowa Iwiczna

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie
od poniedziałku do niedzieli
w godzinach 8:00 – 23:00

Telefon: +48 794 666 794 
Biuro: +48 22 296 24 74

MAIL

Biuro Obsługi Klienta: bok@pierzemy24.pl

Zamówienia usług: biuro@pierzemy24.pl

Pytania: pierzemy24@pierzemy24.pl

SOCIAL MEDIA

Telegram

WhatsApp

Instagram

Facebook


WYCENA - MMS

MMS +48 794 666 794

Dojazd do klienta - zawsze jest GRATIS! Zlecenia realizujemy u klienta: w domu, firmie lub biurze.

 

Niektóre procedury konserwacji są zalecane dla zwiększenia piękna dywanów tak, że zapewniają im więcej lat służby dla ludzi. Odpowiednia dbałość o dywan i wykładzinę może znacznie zwiększyć ich żywotność. Poniższe zalecenia opieki powinny być wdrożone w każdym domu i w firmie. Konserwacja wykładzin zapobiega zmniejszyć ilość kurzu doprowadzonego do domu. Osiemdziesiąt procent piasku przynosi się do domu na podeszwach butów. Maty walk-off są jednym z bardzo skutecznych przykładów środka zapobiegawczego. Codzienna konserwacja obejmuje usuwanie plam i odkurzanie. Wybierz skuteczny odkurzacz, który usuwa piasek, kurz i zapewnia wysoką wydajność systemu filtracyjnego. Mniej wydajne odkurzacze pozwalają kurzom przechodzić przez worek z odkurzacza i przedostawać się do powietrza w pomieszczeniu. Te powietrze z kurzem następnie osiada na innych powierzchniach tapicerek meblowych. Wykładzinę czy dywan należy odkurzyć, co najmniej dwa razy w tygodniu. Ścieżki komunikacyjne i tereny obok wejść i tarasów oraz wejść do ogrodów należy odkurzać codziennie. Niezastosowanie się do regularnego odkurzania może prowadzić do trwałego uszkodzenia wykładzin i dywanów. Wszystkie dywany, wykładziny powinny być profesjonalnie czyszczone, co najmniej raz na dwanaście do osiemnastu miesięcy. Skonsultuj się ze sprzedawcą wykładzin, dywanów, aby określić zalecany sposób czyszczenia. Przekonasz się, że większość, jeśli nie wszystkie, zaleci coroczne korzystanie z wyspecjalizowanych firm sprzątających czyszczących ekstrakcyjnie wykładziny, dywany, tapicerki meblowe raz do roku.

Tapicerka meblowa, na której codziennie siadasz zasługuje na szczególną uwagę! Meble są jedną z największych naszych inwestycji w domu. Więc wybór firmy, która wykona swoją pracę czyszczenia tapicerki nie jest dowolną decyzją. Nasi pracownicy są specjalnie przeszkoleni w zakresie pielęgnacji każdego rodzaju tkaniny, nawet najbardziej delikatnej, więc możesz czuć się komfortowo wiedząc, że będą oni wybierać odpowiedni roztwór do czyszczenia tapicerek mebli. Pracownicy pierzemy24.pl wyczyszczą meble przy użyciu specjalnie zaprojektowanych narzędzi do delikatnego czyszczenia na fałdach i w szczelinach, to zapewni całkowicie czystą tapicerkę meblową w Twoim domu w Nowej Iwicznej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług profesjonalnego czyszczenia tapicerek meblowych kanap, sof, narożników, foteli, krzeseł, puf, materacy i wykładzin. Usługi są wykonywane metodą ekstrakcyjną czyli "na mokro" profesjonalnymi maszynami i środkami do czyszczenia marki Kärcher. Nasi wszyscy pracownicy posiadają obuwie ochronne na zmianę oraz identyfikatory imienne, są punktualni i mili. A przede wszystkim posiadają fachową wiedzę o czyszczeniu. Wszystkie środki czyszczące, których używamy są bezpieczne, nieszkodliwe i nieuczulające dla dzieci i zwierząt. Czyszczenie wykonujemy u Klienta w domu lub firmie. Aby w pełni mogli Państwo nam zaufać umieściliśmy na stronie wykaz niektórych Klientów u których czyściliśmy meble lub wykładziny. Serdecznie Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy!


CENNIK CZYSZCZENIA TAPICERKI MEBLOWEJ:

profesjonalne pranie kanapy

od 100 zł / kanapa

profesjonalne pranie kanapy z alkantary

od 140 zł / kanapa

pranie kanapy + impregnacja (Karcher)

od 200 zł / kanapa

pranie kanapy + antyalergen

od 200 zł / kanapa

 

 

profesjonalne pranie narożnika

od 130 zł / narożnik

profesjonalne pranie narożnika z alkantary

od 170 zł / narożnik

pranie narożnika + impregnacja (Karcher)

od 230 zł / narożnik

pranie narożnika + antyalergen

od 230 zł / narożnik

 

 

profesjonalne pranie sofy

od 80 zł / sofa

profesjonalne pranie sofy z alkantary

od 130 zł / sofa

pranie sofy + impregnacja (Karcher)

od 100 zł / sofa

pranie sofy + antyalergen

od 180 zł / sofa

 

 

profesjonalne pranie wersalki lub tapczanu

od 60 zł / wersalka

pranie wersalki / tapczanu + impregnacja (Karcher)

od 160 zł / wersalka

pranie wersalki / tapczanu + antyalergen

od 160 zł / wersalka

 

 

pranie krzeseł bez oparcia

od 7 zł / krzesło

pranie krzeseł z oparciem

od 10 zł / krzesło

pranie krzeseł z alkantary

od 15 zł / krzesło

pranie krzeseł + impregnacja (Karcher)

od 30 zł / krzesło

pranie krzeseł + antyalergen

od 30 zł / krzesło

 

 

pranie foteli bez boków

od 20 zł / fotel

pranie foteli bez boków z alkantary

od 30 zł / fotel

pranie foteli bez boków + impregnacja (Karcher)

od 30 zł / fotel

pranie foteli bez boków + antyalergen

od 30 zł / fotel

pranie foteli z bokami

od 30 zł / fotel

pranie foteli z bokami + impregnacja (Karcher)

od 50 zł / fotel

pranie foteli z bokami + antyalergen

od 50 zł / fotel

 

 

pranie materaców 1-os. / dwustronne

od 50 zł / materac

pranie materaców 1-os. + impregnacja (Karcher)

od 80 zł / materac

pranie materaców 1-os. + antyalergen

od 80 zł / materac

pranie materaców 2-os. / dwustronne

od 100 zł / materac

pranie materaców 2-os. + impregnacja (Karcher)

od 200 zł / materac

pranie materaców 2-os. + antyalergen

od 200 zł / materac

neutralizacja / usuwanie zapachów z materacy

cena do uzgodnienia

 

CENNIK CZYSZCZENIA WYKŁADZIN I DYWANÓW:

profesjonalne pranie dywanów sztucznych

od 10 zł / m2

pranie dywanów sztucznych + impregnacja (Karcher)

od 15 zł / m2

pranie dywanów sztucznych + antyalergen (Karcher)

od 15 zł / m2

profesjonalne pranie dywanów wełnianych

od 10 zł / m2

pranie dywanów wełnianych + impregnacja (Karcher)

od 15 zł / m2

pranie dywanów wełnianych + antyalergen

od 15 zł / m2

neutralizacja / usuwanie przykrych zapachów

cena do uzgodnienia

 

 

profesjonalne czyszczenie wykładzin w domach/mieszkaniach

od 10 zł / m2

profesjonalna impregnacja (Karcher) po czyszczeniu podstawowym

od 15 zł / m2

profesjonalna powłoka antyalergenna po czyszczeniu

od 15 zł / m2

neutralizacja / usuwanie przykrych zapachów

cena do uzgodnienia

 

 

profesjonalne czyszczenie wykładzin w firmach

cena do uzgodnienia

czyszczenie wykładzin w firmach + impregnacja (Karcher) 

cena do uzgodnienia

czyszczenie wykładzin + antyalergen

cena do uzgodnienia

 

CENNIK CZYSZCZENIA POZOSTAŁEJ TAPICERKI MEBLOWEJ: 

pranie poduszek "małych"

od 10 zł / poduszka

pranie poduszek "średnich"

od 15 zł / poduszka

pranie poduszek "dużych"

od 25 zł / poduszka

pranie poduszek + impregnacja (Karcher)

cena do uzgodnienia

pranie poduszek + antyalergen

cena do uzgodnienia

pranie worków / foteli "SAKO"

od 50 zł / fotel

pranie pufa

od 10 zł / puf

pranie pufa z alkantary

od 20 zł / puf

pranie pufa + impregnacja (Karcher)

od 40 zł / puf

pranie pufa + antyalergen

od 40 zł / puf

 

 

pranie schodów (cena zależna od szerokości)

cena do uzgodnienia

pranie schodów + impregnacja (Karcher)

cena do uzgodnienia

pranie schodów + antyalergen

cena do uzgodnienia

pranie tapicerki jachtów

cena zależna od wielkości - cena do uzgodnienia

pranie tapicerki łodzi

cena zależna od wielkości - cena do uzgodnienia

pranie wykładzin na ścianach

cena zależna od wielkości i wysokości - cena do uzgodnienia

 

Cennik czyszczenia tapicerek meblowych antyków: 

profesjonalne pranie foteli

cena do uzgodnienia

profesjonalne pranie krzeseł

cena do uzgodnienia

profesjonalne pranie kanapy

cena do uzgodnienia

profesjonalne pranie sofy

cena do uzgodnienia

 

Cennik czyszczenia tapicerek samochodowych: 

profesjonalne pranie tapicerki samochodowej (komplet)

od 250 zł / auto

pranie tapicerki samochodowej komplet + impregnacja (Karcher)

od 350 zł / auto

pranie tapicerki samochodowej komplet + antyalergen (Karcher)

od 350 zł / auto

 

 

pranie wykładziny podłogowej

cena do uzgodnienia

pranie dywaników 4 szt.

cena do uzgodnienia

pranie całej podsufitki

cena do uzgodnienia

pranie boczków 2/4 szt.

cena do uzgodnienia

pranie fotela + zagłówek

cena do uzgodnienia

pranie kanapy tylnej

cena do uzgodnienia

pranie kufra/bagażnika

cena do uzgodnienia

 

Cennik czyszczenia tapicerek autobusów i autokarów: 

pranie fotela (siedzisko + oparcie + podłokietnik)

cena do uzgodnienia

pranie wykładziny podłogowej

cena do uzgodnienia

pranie podsufitki

cena do uzgodnienia

 

Cennik czyszczenia tapicerki meblowej: 

pranie całej tapicerki meblowej przyczepy kempingowej

od 200 zł / kpl.

pranie całej tapicerki meblowej domków holenderskich

od 400 zł / kpl.

pranie tapicerki stołów bilardowych

cena do uzgodnienia

osuszanie/odpompowywanie wody po zalaniach

cena do uzgodnienia

czyszczenie drapaków dla kotów

od 20 zł / drapak

czyszczenie gobelinów

od 30 zł / m2

sprzątanie mieszkań

dostępne pakiety (godzinne)

ceny do uzgodnienia

 

Oferujemy dla każdego Klienta: 

zabezpieczamy Państwa podłogi folią ochronną

30 zł / szt.

odplamiamy czyszczone tapicerki, dywany, wykładziny

zawsze bezpłatnie!

dojazd do Klienta w Warszawie i okolicach

zawsze bezpłatnie!

wykorzystanie naszego doświadczenia

zawsze bezpłatnie!

 

 

Jesteśmy uczciwą i legalnie działającą firmą, dlatego nie pobieramy żadnych dopłat, opłat i innych dodatkowych ukrytych kosztów np. za dojazd itp.
Nasza firma nie pobiera żadnych opłat za dojazd do Klientów. Dojazd jest bezpłatny.
Odplamianie czyszczonych powierzchni jest zawsze bezpłatne.
Realizujemy usługi na terenie Warszawy i wszystkich okolic.
Ceny podlegają rozsądnej negocjacji, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Realizujemy zlecenia w Warszawie od kwoty 100 zł. Serdecznie zapraszamy osoby prywatne i firmy! Nie dajemy gwarancji na 100% usunięcie plam z dywanów, wykładzin i tapicerek.

 

   
 

Pranie w Warszawie

Oferujemy pranie tapicerki meblowej oraz pranie wykładzin i dywanów.
Zamawiam

DOSTĘPNE TERMINY

Po wcześniejszym umówieniu, możemy zaproponować dogodne terminy realizacji dla każdego.

PRACUJEMY CODZIENNIE

Zlecenia wykonujemy codziennie niezależnie od dnia tygodnia. Czyścimy też w dni świąteczne.

WYCENA ZE ZDJĘCIA

Dokładną wycenę możemy przedstawić na podstawie przesłanego zdjęcia MMS lub na email.

BEZPIECZNIE DLA DZIECI

Środki posiadają odpowiednie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

BEZPIECZNIE DLA ZWIERZĄT

Podczas czyszczenia nie zaszkodzimy Państwa zwierzakom np. psom czy kotom.

WE SPEAK ENGLISH

Please contact us on the phone number 794666794 to order cleaning of a sofa or a carpet.
0

Klienci

0

Istniejemy od lat

0

Czyste tapicerki

0

Pracujemy

Wybrane, prawdziwe opinie

KLIENCI

o nas


Od kilku lat korzystam z usług Pierzemy24 za każdym razem po praniu narożnik wygląda jak nowy! Bardzo polecam ! Obsługa i jakość na najwyższym poziomie

M*** Pruszków

Wspaniała firma, wykwalifikowany personel, który nie narzeka na swoją pracę oraz skutecznie i sprawnie wykonuje swoją obowiązki. Do polecenia jest ta firma dla wszystkich! Bez ściemy i obijania się. Bardzo fajnie wyszła sofa i narożnik jestem zadowolona bardzo!!!

K*** Łomianki

Z czystym sumieniem polecam- miło, kompetentnie i przede wszystkim solidnie, dobra robota! Dziękuję, z pewnością jeszcze skorzystam z Państwa usług.

M*** Ochota

5 to za mało! Polecam!

M*** Wawer

Świetna firma i rewelacyjne efekty prania. Oddzwaniają, dzwonią w umówiony dzień przypominając, że dziś pranie, przychodzą na umówioną godzinę. Pani kulturalna, dokładna, szybka – pranie sofy dwuosobowej zajęło raptem 30-40 minut. Sofa wygląda jak nowa, zniknęły i świeże plamy, i te ponad roczne (!). Nawet taki drobiazg jak starcie z podłogi wody, która w kilku miejscach kapnęła z odkurzacza czy założenie ochraniaczy na buty żeby nie zabrudzić podłogi – bardzo doceniam. Serdecznie polecam i na pewno jeszcze skorzystam!

A*** Białołęka

Polecam z całego serca. Korzystam z usług firmy od kilku lat i moim zdaniem jakość usług jest na najwyższym poziomie. Kanapy i dywany bardzo czyste i pachnące. 5 na 5

M*** Mokotów

Super firma. Świetny kontakt. Miła obsługa telefoniczna. Miłe osoby piorące mi kanapy w klubie. Wykonanie też niespodziewanie zaskakująco dobre i dokładne – wszystko doczyszczone, choć nawet nieoczekiwane w takim stopniu w jakim było wcześniej brudne. Dobrze wykonana i dobra praca na 5+ lub 6. Polecam!

J*** Miasteczko Wilanów

Bardzo solidna i dobrze wykonana robota. Łóżko wyprane bardzo starannie i zniknęły plamy których nie dało się wcześniej usunąć. Dywan rowniez swietnie wyprany -wygląda. Jak nowy. Polecam gorąco usługi tej firmy.

P*** Sulejówek